maledane.cz Ing. Ivana Malá
 
 
 
 
Zavolejte nám:
+420 602 242 663
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Náš tým

 

 
 
Ing. Ivana Malá
 
 
 

Ing. Ivana Malá

 
Majitelka účetní a daňové kanceláře
 
Absolvent ČVUT se specializací na ekonomiku. Působí jako nezávislý daňový poradce a odborník na účetnictví. Několik let pracovala jako externí pedagog na obchodní akademii. Zajišťovala odborná školení pracovníků v oblasti účetnictví a daní.

Ing. Ivana Malá je daňový poradce Komory daňových poradců ČR. Certifikát Bilančního účetního jí byl udělen Bankovním institutem, a.s., jakožto akreditovaným certifikačním orgánem,
a to ve spolupráci s Komorou daňových poradců ČR.
 
 
 
 
 
 
 
 

Realizační tým

 
Náš realizační tým tvoří 6 zaměstnanců.
 
 
V současnosti nenabízíme žádné volné pracovní pozice.
 
 
 
 

 
 

Ceník služeb

 
 
 
 
 
Podrobný ceník našich služeb zpracujeme klientům na míru podle konkrétních požadavků.
 
 

Garance

 
 
Garantem záruky precizně odvedené práce je členství v Komoře daňových poradců ČR a certifikace účetního odborníka u Bankovního institutu. Tyto instituce mají možnost v případě trvale špatné činnosti svých členů jim jejich certifikáty a osvědčení odebrat. Zároveň tyto instituce zajišťují trvalé vzdělávání a do určité míry i přezkušování svých členů.

Naše daňová kancelář je pojištěna dle zákona a případné škody je možné refundovat.

Daňový poradce stojí vždy na straně klienta a chrání jeho práva a oprávněné zájmy. Díky zákonným profesním standardům včetně profesní mlčenlivosti nebo povinného pojištění se odlišuje od dalších poradenských profesí a svým klientům dává záruky, které nikdo jiný v oblasti daňového poradenství poskytnout nemůže.